Rozpoczynamy spotkanie 2 2/3

Ciechan Pszeniczne Ciechan Pszeniczne, czyli Polak potrafi. Jest to stosunkowo „młode” piwo (znajduje się na rynku od połowy 2007 roku), stanowiące olbrzymią konkurencję smakową dla zagranicznych marek. Mimo wielu głosów krytyki spowodowanych mało obfitą pianą oraz słabym aromatem typowym dla innych piw pszenicznych, nie potrafiliśmy oprzeć się urokom Ciechana. Piwo to charakteryzuje się łagodnym smakiem, przyciągającym również osoby nie przepadające za tym gatunkiem piwa. Nie zdradzę jeszcze dokładnej pozycji jaką zajął Ciechan ,ale wreszcie mamy pierwszy medal dla reprezentanta Polski.

2 comments

  1. Ewa

    Jeżeli chodzi o Ciechana to polecam inną jego wersje – WYBORNE. Jest jeszcze lepsze i może bardziej delikatne. Ciechana wypijam w każdej ilości:) więc wiem co mówię. Jak dla mnie najlepsze piwo w porównaniu z ceną – 2,80/butelka. Pozdrawiam, smacznego:)

Dodaj komentarz

Możesz użyć HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>